  • Mfr # SL6-A29-MSBV-L00-H62-W37
  • Zoro # G513595014
Width
37 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-A29-MSBV-L00-H62-W37
Width
37 in
Height
62 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
37 in x 62 in