  • Mfr # WK1-C01-MSUV-L00-H67-W37
  • Zoro # G513746782
Width
37 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WK1-C01-MSUV-L00-H67-W37
Width
37 in
Height
67 in
Frame Thickness
1.25 in