  • Mfr # SL5-L48-MSBV-L00-H74-W37
  • Zoro # G813589362
/ea
See details
Key Features
Width
37 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-L48-MSBV-L00-H74-W37
Width
37 in
Height
74 in
Mesh Size
37 in x 74 in
Frame Thickness
0.3125 in