  • Mfr # SL5-C01-MSUV-L00-H75-W37
  • Zoro # G213584172
Width
37 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-C01-MSUV-L00-H75-W37
Width
37 in
Height
75 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
37 in x 75 in