  • Mfr # SL6-C01-MSAL-L00-H23-W38
  • Zoro # G113605564
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
38 in
Window Screen Type
Slider / glider
Mesh Type
Aluminum
Series
SL6
Frame Color
White
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
SL6-C01-MSAL-L00-H23-W38
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
38 in
Height
23 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
38 in x 23 in