  • Mfr # SL6-L48-MSBV-L00-H23-W38
  • Zoro # G613619887
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
38 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL6-L48-MSBV-L00-H23-W38
Width
38 in
Height
23 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
38 in x 23 in