  • Mfr # SL5-C01-MSUV-L00-H24-W38
  • Zoro # G713570415
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
38 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-C01-MSUV-L00-H24-W38
Width
38 in
Height
24 in
Mesh Size
38 in x 24 in
Frame Thickness
0.3125 in