  • Mfr # SL5-C01-MSAL-L00-H29-W38
  • Zoro # G913577986
Width
38 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-C01-MSAL-L00-H29-W38
Width
38 in
Height
29 in
Mesh Size
38 in x 29 in
Frame Thickness
0.3125 in