  • Mfr # SL5-C01-MSAL-L00-H31-W38
  • Zoro # G713568382
Width
38 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-C01-MSAL-L00-H31-W38
Width
38 in
Height
31 in
Mesh Size
38 in x 31 in
Frame Thickness
0.3125 in