  • Mfr # SL2-C01-MSAL-L00-H39-W38
  • Zoro # G513509134
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
38 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL2-C01-MSAL-L00-H39-W38
Width
38 in
Height
39 in
Mesh Size
38 in x 39 in
Frame Thickness
0.3125 in