  • Mfr # SL6-C01-MSUV-L00-H44-W38
  • Zoro # G413614877
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
38 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-C01-MSUV-L00-H44-W38
Width
38 in
Height
44 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
38 in x 44 in