  • Mfr # WK1-C01-MSUV-L00-H46-W38
  • Zoro # G213738889
Width
38 in
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
WK1-C01-MSUV-L00-H46-W38
Width
38 in
Height
46 in
Frame Thickness
1.25 in