  • Mfr # SL6-C01-MSUV-L00-H47-W38
  • Zoro # G413605868
/ea
See details
Key Features
Width
38 in
Window Screen Type
Slider / glider
Mesh Type
UltraVue
Series
SL6
Frame Color
White
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
SL6-C01-MSUV-L00-H47-W38
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
38 in
Height
47 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
38 in x 47 in