  • Mfr # WK1-C01-MSUV-L00-H60-W38
  • Zoro # G013740143
Width
38 in
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
WK1-C01-MSUV-L00-H60-W38
Width
38 in
Height
60 in
Frame Thickness
1.25 in