  • Mfr # WK1-C01-MSAL-L00-H65-W38
  • Zoro # G213744583
/ea
See details
Key Features
Width
38 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WK1-C01-MSAL-L00-H65-W38
Width
38 in
Height
65 in
Frame Thickness
1.25 in