  • Mfr # WK1-C01-MSUV-L00-H65-W38
  • Zoro # G113744805
/ea
See details
Key Features
Width
38 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WK1-C01-MSUV-L00-H65-W38
Width
38 in
Height
65 in
Frame Thickness
1.25 in