  • Mfr # SL6-L48-MSBV-L00-H66-W38
  • Zoro # G513625025
Width
38 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-L48-MSBV-L00-H66-W38
Width
38 in
Height
66 in
Mesh Size
38 in x 66 in
Frame Thickness
0.3125 in