  • Mfr # SL2-C01-MSAL-L00-H74-W38
  • Zoro # G113502047
Width
38 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL2-C01-MSAL-L00-H74-W38
Width
38 in
Height
74 in
Mesh Size
38 in x 74 in
Frame Thickness
0.3125 in