  • Mfr # SL6-A29-MSBV-L00-H76-W38
  • Zoro # G313596570
/ea
See details
Key Features
Width
38 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL6-A29-MSBV-L00-H76-W38
Width
38 in
Height
76 in
Mesh Size
38 in x 76 in
Frame Thickness
0.3125 in