  • Mfr # SL5-L48-MSAL-L00-H77-W38
  • Zoro # G413581285
/ea
See details
Key Features
Width
38 in
Mesh Type
Aluminum
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-L48-MSAL-L00-H77-W38
Width
38 in
Height
77 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
38 in x 77 in