  • Mfr # SL5-L48-MSBV-L00-H11-W39
  • Zoro # G913587510
Width
39 in
Mesh Type
BetterVue
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-L48-MSBV-L00-H11-W39
Width
39 in
Height
11 in
Mesh Size
39 in x 11 in
Frame Thickness
0.3125 in