  • Mfr # SL6-L48-MSBV-L00-H14-W39
  • Zoro # G713623104
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
39 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL6-L48-MSBV-L00-H14-W39
Width
39 in
Height
14 in
Mesh Size
39 in x 14 in
Frame Thickness
0.3125 in