  • Mfr # SL5-C01-MSAL-L00-H15-W39
  • Zoro # G413573235
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
39 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-C01-MSAL-L00-H15-W39
Width
39 in
Height
15 in
Mesh Size
39 in x 15 in
Frame Thickness
0.3125 in