  • Mfr # SL2-C01-MSAL-L00-H17-W39
  • Zoro # G913507013
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
39 in
Window Screen Type
Slider / glider
Mesh Type
Aluminum
Series
SL2
Frame Color
White
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
SL2-C01-MSAL-L00-H17-W39
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
39 in
Height
17 in
Mesh Size
39 in x 17 in
Frame Thickness
0.3125 in