  • Mfr # SL2-C01-MSAL-L00-H25-W39
  • Zoro # G513504443
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
39 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL2-C01-MSAL-L00-H25-W39
Width
39 in
Height
25 in
Mesh Size
39 in x 25 in
Frame Thickness
0.3125 in