  • Mfr # SL6-L48-MSBV-L00-H26-W39
  • Zoro # G213622317
Width
39 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL6-L48-MSBV-L00-H26-W39
Width
39 in
Height
26 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
39 in x 26 in