  • Mfr # SL6-C01-MSBV-L00-H34-W39
  • Zoro # G413612361
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
39 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-C01-MSBV-L00-H34-W39
Width
39 in
Height
34 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
39 in x 34 in