  • Mfr # SL5-C01-MSUV-L00-H35-W39
  • Zoro # G713569778
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
39 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-C01-MSUV-L00-H35-W39
Width
39 in
Height
35 in
Mesh Size
39 in x 35 in
Frame Thickness
0.3125 in