  • Mfr # SL6-A29-MSBV-L00-H49-W39
  • Zoro # G813594540
/ea
Key Features
Width
39 in
Window Screen Type
Slider / glider
Mesh Type
BetterVue
Series
SL6
Frame Color
Almond
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
SL6-A29-MSBV-L00-H49-W39
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
39 in
Height
49 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
39 in x 49 in