  • Mfr # SL6-L48-MSBV-L00-H52-W39
  • Zoro # G613623464
/ea
See details
Key Features
Width
39 in
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
SL6-L48-MSBV-L00-H52-W39
Width
39 in
Height
52 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
39 in x 52 in