  • Mfr # SL6-C01-MSBV-L00-H57-W39
  • Zoro # G513610656
Width
39 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-C01-MSBV-L00-H57-W39
Width
39 in
Height
57 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
39 in x 57 in