  • Mfr # SL6-L48-MSBV-L00-H60-W39
  • Zoro # G513620136
Width
39 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-L48-MSBV-L00-H60-W39
Width
39 in
Height
60 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
39 in x 60 in