  • Mfr # WK1-C01-MSAL-L00-H61-W39
  • Zoro # G513740407
Width
39 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WK1-C01-MSAL-L00-H61-W39
Width
39 in
Height
61 in
Frame Thickness
1.25 in