  • Mfr # SL5-C01-MSUV-L00-H63-W39
  • Zoro # G913584311
Width
39 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-C01-MSUV-L00-H63-W39
Width
39 in
Height
63 in
Mesh Size
39 in x 63 in
Frame Thickness
0.3125 in