  • Mfr # SL6-A29-MSBV-L00-H65-W39
  • Zoro # G213598087
/ea
See details
Key Features
Width
39 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL6-A29-MSBV-L00-H65-W39
Width
39 in
Height
65 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
39 in x 65 in