  • Mfr # SL5-L48-MSAL-L00-H75-W39
  • Zoro # G913579621
/ea
See details
Key Features
Width
39 in
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
SL5-L48-MSAL-L00-H75-W39
Width
39 in
Height
75 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
39 in x 75 in