  • Mfr # SL5-C01-MSUV-L00-H17-W4
  • Zoro # G413574386
Width
4 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-C01-MSUV-L00-H17-W4
Width
4 in
Height
17 in
Mesh Size
4 in x 17 in
Frame Thickness
0.3125 in