  • Mfr # SL5-C01-MSUV-L00-H18-W4
  • Zoro # G613575817
Width
4 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-C01-MSUV-L00-H18-W4
Width
4 in
Height
18 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
4 in x 18 in