  • Mfr # SL5-L48-MSUV-L00-H20-W4
  • Zoro # G813585562
Width
4 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-L48-MSUV-L00-H20-W4
Width
4 in
Height
20 in
Mesh Size
4 in x 20 in
Frame Thickness
0.3125 in