  • Mfr # SL5-C01-MSAL-L00-H49-W4
  • Zoro # G613578078
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
4 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-C01-MSAL-L00-H49-W4
Width
4 in
Height
49 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
4 in x 49 in