  • Mfr # SL5-L48-MSBV-L00-H57-W4
  • Zoro # G613581931
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
4 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-L48-MSBV-L00-H57-W4
Width
4 in
Height
57 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
4 in x 57 in