  • Mfr # SL6-A29-MSBV-L00-H13-W40
  • Zoro # G813596148
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
40 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL6-A29-MSBV-L00-H13-W40
Width
40 in
Height
13 in
Mesh Size
40 in x 13 in
Frame Thickness
0.3125 in