  • Mfr # SL5-L48-MSUV-L00-H17-W40
  • Zoro # G413582015
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
40 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-L48-MSUV-L00-H17-W40
Width
40 in
Height
17 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
40 in x 17 in