  • Mfr # SL2-C01-MSAL-L00-H20-W40
  • Zoro # G213510416
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
40 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL2-C01-MSAL-L00-H20-W40
Width
40 in
Height
20 in
Mesh Size
40 in x 20 in
Frame Thickness
0.3125 in