  • Mfr # SL6-C01-MSBV-L00-H31-W40
  • Zoro # G713609627
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
40 in
Window Screen Type
Slider / glider
Mesh Type
BetterVue
Series
SL6
Frame Color
White
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
SL6-C01-MSBV-L00-H31-W40
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
40 in
Height
31 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
40 in x 31 in