  • Mfr # SL5-L48-MSBV-L00-H35-W40
  • Zoro # G213579833
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
40 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-L48-MSBV-L00-H35-W40
Width
40 in
Height
35 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
40 in x 35 in