  • Mfr # WK1-C01-MSAL-L00-H48-W40
  • Zoro # G313740607
Width
40 in
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
WK1-C01-MSAL-L00-H48-W40
Width
40 in
Height
48 in
Frame Thickness
1.25 in