  • Mfr # SL6-C01-MSUV-L00-H50-W40
  • Zoro # G413608876
Width
40 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-C01-MSUV-L00-H50-W40
Width
40 in
Height
50 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
40 in x 50 in