  • Mfr # SL6-L48-MSBV-L00-H51-W40
  • Zoro # G713622916
Width
40 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-L48-MSBV-L00-H51-W40
Width
40 in
Height
51 in
Mesh Size
40 in x 51 in
Frame Thickness
0.3125 in