  • Mfr # SL5-C01-MSAL-L00-H52-W40
  • Zoro # G113569552
Width
40 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-C01-MSAL-L00-H52-W40
Width
40 in
Height
52 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
40 in x 52 in